User IP Lookup (8.x-1.5) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Account Name
hu: Fióknév

en: Time
hu: Idő

en: Region
hu: Régió

en: Custom
hu: Egyéni

en: City
hu: Város

en: About
hu: Leírás

en: Uid
hu: Felhasználóazonosító

en: Ip
hu: IP
