User IP Lookup (8.x-1.5) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
pl: Nazwa konta

en: Time
pl: Czas

en: Custom
pl: Własne

en: City
pl: Miasto

en: About
pl: O stronie
