User IP Lookup (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
ro: Nume cont

en: Time
ro: Ora

en: Region
ro: Regiune

en: Custom
ro: Personalizat

en: City
ro: Oraş/Sector

en: About
ro: Despre
