User IP Lookup (8.x-1.5) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
uk: Назва рахунку

en: Time
uk: Час

en: Region
uk: Область

en: Custom
uk: Власний

en: City
uk: Місто

en: About
uk: Про модуль
