User IP Lookup (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
cs: Jméno účtu

en: Time
cs: Čas

en: Custom
cs: Vlastní

en: City
cs: Město

en: About
cs: Popis
