User IP Lookup (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
et: Konto nimi

en: Time
et: Aeg

en: Region
et: Regioon

en: Custom
et: Kohandatud

en: City
et: Linn

en: About
et: Programmist
