User IP Lookup (8.x-1.6) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
it: Nome account

en: Time
it: Data e ora

en: Region
it: Regione

en: Custom
it: Personalizzato

en: City
it: Città

en: About
it: Informazioni
