User IP Lookup (8.x-1.6) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
ru: Имя учётной записи

en: Time
ru: Время

en: Region
ru: Область

en: Custom
ru: Собственная

en: City
ru: Город

en: About
ru: Информация
