User IP Lookup (8.x-1.7) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
ar: اسم الحساب

en: Time
ar: الوقت

en: Region
ar: المنطقة

en: Custom
ar: مخصص

en: About
ar: حول
