User IP Lookup (8.x-1.7) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
fa: نام حساب

en: Time
fa: زمان

en: Region
fa: ناحیه

en: Custom
fa: سفارشی

en: City
fa: شهر

en: About
fa: درباره
