User IP Lookup (8.x-1.7) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Time
th: เวลา

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: City
th: จังหวัด

en: About
th: เกี่ยวกับ
