User IP Lookup (8.x-1.7) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
vi: Tên tài khoản

en: Time
vi: Thời gian

en: Region
vi: Vùng

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: City
vi: Thành phố

en: About
vi: Giới thiệu
