User IP Lookup (8.x-1.8) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
tr: Hesap Adı

en: Time
tr: Zaman

en: Region
tr: Bölge

en: Custom
tr: Özel

en: City
tr: Şehir

en: About
tr: Hakkında
