User IP Lookup (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Account Name
de: Kontoname

en: Time
de: Zeit

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: City
de: Stadt

en: About
de: Über

en: Browser Version
de: Browser-Version

en: Ip
de: IP

en: Browser Name
de: Browser-Name
