User IP Lookup (8.x-1.8) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
eu: Kontuaren izena

en: Time
eu: Ordua

en: Region
eu: Atal

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Browser Version
eu: Nabigatzailearen bertsioa
