User IP Lookup (8.x-1.8) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
lv: Konta Nosaukums

en: Time
lv: Laiks

en: Region
lv: Reģions

en: Custom
lv: Pielāgots

en: City
lv: Pilsēta

en: About
lv: Par
