User IP Lookup (8.x-1.8) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Time
sk: Čas

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Custom
sk: Vlastná

en: City
sk: Mesto

en: About
sk: Informácie o
