Improve Paragraphs library items (1.0.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: All
az: Hammısı

en: Select
az: Seçin

en: Offset
az: Ofset

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
