Improve Paragraphs library items (1.0.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: - All -
eo: - Ĉio -
