Improve Paragraphs library items (1.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Reset
hr: Poništi

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: All
hr: Svi

en: Filter
hr: Pročisti

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
