Improve Paragraphs library items (1.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: All
mn: Бүгд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
