Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Type
gl: Tipo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: All
gl: Todo

en: Filter
gl: Filtro

en: Browse
gl: Explorar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
