Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Reset
sv: Återställ

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: All
sv: Alla

en: Filter
sv: Filtrera

en: Browse
sv: Bläddra

en: Select
sv: Välj

en: Offset
sv: Kompensera

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Master
sv: Huvud

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Entity browser
sv: Objektläsare
