Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Type
vi: Kiểu

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: All
vi: Tất cả

en: Filter
vi: Lọc

en: Browse
vi: Duyệt qua

en: Select
vi: Chọn

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Master
vi: Chính
