Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: All
bg: Всички

en: Filter
bg: Филтър

en: Select
bg: Избери
