Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: All
bs: Sve
