Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: All
ar: الكل

en: Filter
ar: انتقاء

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Master
ar: الرئيسي
