Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: Reset
cy: Ailosod

en: Field
cy: Maes

en: Save
cy: Cadw

en: All
cy: I gyd

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Select
cy: Dewis

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
