Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Title
de: Titel

en: Type
de: Typ

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Field
de: Feld

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: All
de: Alle

en: Browse
de: Durchsuchen

en: Select
de: Auswählen

en: Offset
de: Versatz

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Bundle
de: Subtyp

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Trier par
de: Zuordnen

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte

en: Entity browser
de: Entitäten-Browser

en: Paragraphs library items
de: Seitenabschnittbibliothekselemente

en: Paragraphs library browser
de: Seitenabschnittsbibliothek-Browser

en: Paragraphs library
de: Seitenabschnittsbibliothek

en: No library items available.
de: Keine Bibliothekeinträge vorhanden.
