Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Reset
fi: Palauta

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: All
fi: Kaikki

en: Filter
fi: Suodatus

en: Browse
fi: Selaa

en: Select
fi: Valitse

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
