Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Type
fil: Uri

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: All
fil: Lahat

en: Filter
fil: Salain
