Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Save
ht: Anrejistre

en: All
ht: Tout

en: Filter
ht: Filtre

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -
