Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Type
id: Jenis

en: Field
id: Bidang

en: Save
id: Simpan

en: All
id: Semua

en: Browse
id: Jelajahi

en: Select
id: Pilih

en: Offset
id: Letak

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -
