Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Reset
jv: Baléknā

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: All
jv: Kabèh

en: Filter
jv: Saring

en: - All -
jv: - Kabeh -
