Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: All
ka: ყველა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: - All -
ka: - ყველა -
