Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: All
nn: Alle

en: Filter
nn: Filtrer

en: - All -
nn: - Alle -
