Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
