Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Reset
pl: Resetuj

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: All
pl: Wszystko

en: Filter
pl: Filtr

en: Browse
pl: Przeglądanie

en: Select
pl: Wybierz

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Master
pl: Główny

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Entity browser
pl: Przeglądarka encji

en: Paragraphs library items
pl: Elementy biblioteki akapitów

en: Paragraphs library browser
pl: Przeglądarka biblioteki akapitów

en: Paragraphs library
pl: Biblioteka akapitów

en: No library items available.
pl: Brak elementów biblioteki.
