Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: Reset
fa: اعاده

en: Field
fa: میدان

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: All
fa: همه

en: Filter
fa: صافی

en: ,
fa: ،

en: Select
fa: انتخاب

en: Offset
fa: جابجایی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Master
fa: مدیر
