Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Type
ru: Тип

en: Reset
ru: Сбросить

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: All
ru: Все

en: Filter
ru: Фильтр

en: Browse
ru: Обзор

en: Select
ru: Выбрать

en: Offset
ru: Пропустить

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Master
ru: Основной

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Entity browser
ru: Обозреватель сущностей

en: Paragraphs library items
ru: Элементы библиотеки параграфов

en: Paragraphs library
ru: Библиотека параграфов

en: No library items available.
ru: В библиотеке нет доступных элементов.
