Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Type
sr: Tип

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
