Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Type
te: రకం

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: All
te: అన్నీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: - All -
te: - అన్ని -
