Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Select
th: เลือก

en: Bundle
th: กลุ่ม
