Improve Paragraphs library items (1.0.2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Type
tr: Tip

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: All
tr: Tümü

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Select
tr: Seç

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Master
tr: Ana (master)
