Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Type
uk: Тип

en: Reset
uk: Скинути

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: All
uk: Все

en: Filter
uk: Фільтр

en: Browse
uk: Огляд

en: Select
uk: Вибір

en: Offset
uk: Зміщення

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Master
uk: Головне

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Entity browser
uk: Оглядач сутностей

en: Paragraphs library items
uk: Позиції бібліотеки абзаців

en: Paragraphs library browser
uk: Оглядач бібліотеки абзаців

en: Paragraphs library
uk: Бібліотека абзаців

en: No library items available.
uk: Немає доступних бібліотечних позицій.
