Improve Paragraphs library items (1.0.1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Filter
ur: فلٹر

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
