IPstack (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: No data
hr: Nema podataka

en: Settings
hr: Postavke

en: French
hr: Francuski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Japanese
hr: Japanski

en: German
hr: Njemački

en: Russian
hr: Ruski

en: IP address
hr: IP adresa
