IPstack (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Settings
nn: Innstillingar

en: French
nn: Fransk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Japanese
nn: Japansk

en: German
nn: Tysk

en: Russian
nn: Russisk
