IPstack (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Test
te: పరీక్ష

en: Settings
te: అమరికలు

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Japanese
te: జపనీస్

en: Chinese
te: చైనీస్

en: German
te: జర్మన్

en: Russian
te: రష్యన్

en: IP address
te: ఐపీ చిరునామా
