IPstack (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Test
be: Тэст

en: No data
be: Няма дадзеных

en: Settings
be: Налады

en: French
be: Французская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Japanese
be: Японская

en: German
be: Нямецкая

en: Russian
be: Руская (тэрарысты)

en: IP address
be: IP адрас
